Merhabalar Yardım Destek

Land Rover Series I-II-III araçları ile ilgili paylaşımları bu başlık altında yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Defdoktoru

Re: Merhabalar Yardım Destek

Mesaj gönderen Defdoktoru » Sal Ara 12, 2017 6:13 am

Burcin yazdı:
Pzt Ara 11, 2017 5:12 pm
selamlar
1974 Model seri 3 kullanıyorum.lastik ve jant değişimi yapıcam .650/16 kullanıyorum .Sade bir araç ,hatta ilk günkü gibi .Biraz yükseltip biraz da kalınlaştırmak istiyorum.Önerilerinize ihtiyacım var
Aracın motoru nedir acaba?

Kullanıcı avatarı
Defdoktoru

Re: Merhabalar Yardım Destek

Mesaj gönderen Defdoktoru » Sal Ara 12, 2017 6:17 am

vecihi58 yazdı:
Pzt Ara 11, 2017 5:24 pm
Arkadaşlar hepinize destekleriniz teşekkür ederim farkındayım ki astarı yüzünden pahalıya maal olacak Sivas'ta yaşıyorum ve bana en yakın olarak Ankara Ostim yolu gözüküyor. Ben arabamı 5 bine aldım boyasında sorun yok boyasını yaptırdım, dediğim gibi sadece yapmak istediklerim var tahminen 20-30 bine maal olacak bir proje biliyorum ama uzun bir süre sanayiye uğramak istemiyorum genel bakımlar hariç.. Ha ben yükseltme kiti istemiyorum Tenekem zaten yüksek normal araçlara göre jant lastiği yediği zaman zaten bi 5 cm daha yükselecek ki bu iyi bi değer benim için :D
İlgi ve alakanıza teşekkür ederim ama maliyeti tam çıkarabilecek birisi olursa memnun olurum..
Tam bir maliyet çıkarmak çok zor. Usta işçilikleri Türkiye'de çok farklılık gösteriyor. Örneğin 250 liraya da şanzıman söken var 2000 lirayada. Çalışacağınız usta ve parça aldığınız yerler büyük etken. ama aracınızı resimdeki gibi bir araç yapacaksanız. 30-35 bin tl rahat harcanır.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir