Defender Yardım

Kaporta, jant, lastik, döşeme, izolasyon gibi konuları bu başlık altında tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Defdoktoru

Re: Defender Yardım

Mesaj gönderen Defdoktoru » Prş Şub 22, 2018 8:04 pm

Aracını güle güle kullan kardeşim gayet güzel duruyor. flanşör dediğin aparatın adı spacer . Fakat bu ürünü kullandığında aracın poryasına fazla yük bindireceğini unutma. ofset jant öneririm, fakat yapma değil orjinal

SAyrilmaz

Mesaj gönderen SAyrilmaz » Cmt Şub 24, 2018 10:50 am

Defdoktoru yazdı:
Prş Şub 22, 2018 8:04 pm
Aracını güle güle kullan kardeşim gayet güzel duruyor. flanşör dediğin aparatın adı spacer . Fakat bu ürünü kullandığında aracın poryasına fazla yük bindireceğini unutma. ofset jant öneririm, fakat yapma değil orjinal
Çok teşekkür ederim :) Beğendiğinize sevindim. Orjinal ofsetli biraz pahalıya çıkıyor o da bizi aşıyor. Şuan babamı ikna etme aşamasındayım büyük ihtimalle Emin abiye ofsetli jant yaptırıp 265/75/16 lastik alacağız.

SAyrilmaz

Mesaj gönderen SAyrilmaz » Cmt Şub 24, 2018 10:51 am

Saygınn yazdı:
Prş Şub 22, 2018 8:00 pm
Kardeşim aracın çok güzel güle güle kullan offsetli orjinal jant öneririm kendi şeklide daha güzel
Çok teşekkürler sağ olun :)

SAyrilmaz

Mesaj gönderen SAyrilmaz » Sal May 08, 2018 1:46 pm

Evet aracımın çoğu istediğim şeyler yaptım. Jant ve lastik işlemini hallettim. İç döşeme işlemleri de bitti. Şimdi yakın bir zamanda yükseltme kiti taktırmayı düşünüyorum biraz sürtme var(dodiğin köşesine) hem de süspansiyon ve yay bölümünün eskidiğini düşünüyorum bundan dolayı yenilemenin faydasını göreceğimi düşünüyorum ama bir yandan eğer dodik takarsam büyük ihtimalle şuan üstündeki dodiğe sürtme olayından kurtulacağım gibi geliyor arada kaldım sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Şuan son hali budur iç mekanda yakında atacağım resmini.

Resim
Resim
Resim
Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir